En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Hermes Twilly d Hermès Bayan Parfüm

Twilly d Hermès, renkli baskılardaki ikonik dar ipek eşarplardan esinlenen yeni kadın parfümü. Twilly d'Hermès, parfüm uzmanı Christine Nagel tarafından, iyimser, canlı ve genç, taze bir çiçek içeriği oluşturmak ancak sıradan bir koku yapmak istemediğini belirterek bu modeli geliştirdi. Kadınların cesur ve öngörülemeyen ruhundan esinlenmiştir. Zencefil, tüberoza ve sandal ağacı notalarından yapılmıştır. Parfüm 30, 50 ve 85 ml Eau de Parfum EDP olarak mevcuttur. Twilly d'Hermès 2017'de piyasaya sürüldü.

Üst Nota
Zencefil

Zencefil

Bergamot

Bergamot

Portakal

Portakal

Sümbülteber

Sümbülteber

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Alt Nota
Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vanilya

Vanilya

Hermes Twilly d Hermès Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Hermes Twilly d Hermès Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 14 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 61 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 67 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
61%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
67%
14 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
71%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
29%
7 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
86%
GECE
GECE
14%
7 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
78%
Orta Nota
14%
Alt Nota
8%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
57%
YAZ
YAZ
0%
SONBAHAR
SONBAHAR
29%
KIŞ
KIŞ
14%
7 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
2017 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 85
1931 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Hermes Twilly d Hermès Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
7 Adet Oy Kullanılarak
66 Puan Aldı

Hermes Twilly d Hermès Bayan Parfüm Yorumları

Zencefilli, vanilyalı, kremalı cennet. Kör bir satın alma ve kesinlikle onu sevdim.
Benim deneyimim. Açılış taze keskin zencefil. Ardından, en çok elde ettiğiniz belirgin sandal ağacı notası ile tatlı ve sabunlu çiçekler elde edersiniz. Aşağıdaki yorumda belirtildiği gibi biraz erkeksilik olduğu için unisex olarak etiketlenebileceğini hissediyorum. Bu parfümün cilde püskürtüldüğünde biraz yağlı kalıntısı olduğu için çok iyi yayılımı ve uzun ömrü var. Burada hermes DNA'sını ve harika Hermesc kalitesini elde edersiniz. Beğendim.
Bana büyükannemin en sevdiği koku olan Cacharel'den Anais Anais'i andırıyor. Muhtemelen bunu kesinlikle sevecekti. Sevdiğiniz herkese hediye edebileceğiniz mükemmel bir koku. Yaşlanmayan, her yerde ve tüm yıl boyunca giyilmesi kolay. Açılışta zencefili hissediyorum ve ardından çiçeksi, pudramsı bir kokuya dönüşüyor. Unisex bir koku olma potansiyelli. Uzun Ömür: orta yayılım:orta
Twilly, zencefil açılışı ile başlangıçta harikadır. Yeşil bir sümbülteber, çok fazla portakal çiçeği olmadan gayet dengeli. Dipnotlarda göze çarpan odunsuluk hissi dikkat çekici. Her şeyiyle harika bir koku.
Bu gerçekten hoşuma gitti.
Zencefil, narenciye ve temiz kokulu biraz baharatlı. Harika bir taze yaz kokusu. Üniseks. Kurutulmuş kısımda biraz çiçek ve vanilya var ama yine de harika bir izdüşüm ile taze ve temiz bir koku.
Zencefil seviyorsanız güzel bir parfüm
İlk spreyde saç spreyi gibi kokar sonra neredeyse erkeksi bir çiçek gibi kurur, birkaç saat sonra son derece güçlü sandal ağacı kalır. 10 saat sonra 3 kez yıkamaya çalışmama rağmen kolumda kaldı. Kalıcı odunsu kokuları seviyorsanız bu koku tam size göre
Bundan gerçekten hoşlanmak istedim ama yoğun sümbülteber bana Elizabeth Taylor White Diamond'ı hatırlattı. Bu daha kalıcı ve yayılımı iyi.
Püskürttüğünüzde zencefil ve sümbülteber kokusu alıyorsunuz. Kuruduğunda çok güzel ve temiz sabunlu tozlu bir koku kokuyorsunuz.Temiz sabunsu bir koku. Temiz, zarif ve zengin kokuyor.
Bol miktarda zencefil, portakal ve sümbülteber içeren geleneksel koku. Avon'un Skin So Soft parfümüne çok benzer kokuyor. Oldukça güçlü silajlı, bu yüzden fazla sıkarak kullanmanıza gerek yok. Erken sonbahar günleri için en iyisi.
Zencefil, turunç ve bergamotu başlangıçta aldım; bu notalar daha soğuk havalar için mükemmel bir canlandırıcı keskinlik sağlar. Birkaç saat sonra kremsi ama ekşi bir çiçek karışımına döner. Alt notalardaki sandal ağacı ve vanilya karışımını da çok beğendim. Hepsinden iyisi uzun ömürlü olması: Bugün sabah 6'dan biraz önce bir kaç sprey sıktım ve en az aksam 7'ye kadar kalıcılığı sürüyor. Keşke daha fazla koku böyle daha uzun süre dayanabilseydi. Daha sonra kendime bir şişe alacağım 😀
Bu tuhaf bir şekilde bana büyükannemin makyajının nasıl koktuğunu hatırlatıyor: saç spreyi, parfüm, krem ​​ve pudra karışımı (dedem sigara içtiği için biraz tütsü). Şık bir takım elbise içinde olgun bir kadını, kolundan sarkan bir çantayı, alçak topukluları ve uyumlu bir şapkayı veya iyi kıvırcık saçı hayal eden muhteşem bir koku olabilir. Bir saç spreyi kokusu patlamasıyla başlıyor, ardından en bariz vanilya ipucuyla sandal ağacı/tıraş sonrası kokusuna dönüşüyor. Bu, özellikle kadınsı olmadığı için erkeksi de denilebilir. Bu benim tarzım değil, bu yüzden benim için bir geçiş parfümü.
Bu oldukça ilginç bir parfüm. Twilly baharatlı, çiçeksi, odunsu bir koku. Unisex'e kolayca eğilebilen bu kokunun zarif bir doğası var. Erkekler buna uyumuyor. Performans da oldukça şaşırtıcı ve güçlü. Bu kokunun tek dezavantajı her tene uygun değil.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER