Zencefil

Zencefil

Bergamot

Bergamot

Portakal

Portakal

Sümbülteber

Sümbülteber

Yasemin

Yasemin

Portakal çiçeği

Portakal çiçeği

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vanilya

Vanilya

üst nota oranı
Üst Nota

% 78

orta nota oranı
Orta Nota

% 14

alt nota oranı
Alt Nota

% 8

85

18-55

2017

1419

kalıcılık

% 61

KALICILIK
farkedilirlik

% 67

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 71

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 29

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 57

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 29

SONBAHAR
kış

% 14

KIŞ
gündüz

% 86

GÜNDÜZ
gece

% 14

GECE
captcha
Zencefilli, vanilyalı, kremalı cennet. Kör bir satın alma ve kesinlikle onu sevdim.
Benim deneyimim. Açılış taze keskin zencefil. Ardından, en çok elde ettiğiniz belirgin sandal ağacı notası ile tatlı ve sabunlu çiçekler elde edersiniz. Aşağıdaki yorumda belirtildiği gibi biraz erkeksilik olduğu için unisex olarak etiketlenebileceğini hissediyorum. Bu parfümün cilde püskürtüldüğünde biraz yağlı kalıntısı olduğu için çok iyi yayılımı ve uzun ömrü var. Burada hermes DNA'sını ve harika Hermesc kalitesini elde edersiniz. Beğendim.
Bana büyükannemin en sevdiği koku olan Cacharel'den Anais Anais'i andırıyor. Muhtemelen bunu kesinlikle sevecekti. Sevdiğiniz herkese hediye edebileceğiniz mükemmel bir koku. Yaşlanmayan, her yerde ve tüm yıl boyunca giyilmesi kolay. Açılışta zencefili hissediyorum ve ardından çiçeksi, pudramsı bir kokuya dönüşüyor. Unisex bir koku olma potansiyelli. Uzun Ömür: orta yayılım:orta
Twilly, zencefil açılışı ile başlangıçta harikadır. Yeşil bir sümbülteber, çok fazla portakal çiçeği olmadan gayet dengeli. Dipnotlarda göze çarpan odunsuluk hissi dikkat çekici. Her şeyiyle harika bir koku.
Bu gerçekten hoşuma gitti.
Zencefil, narenciye ve temiz kokulu biraz baharatlı. Harika bir taze yaz kokusu. Üniseks. Kurutulmuş kısımda biraz çiçek ve vanilya var ama yine de harika bir izdüşüm ile taze ve temiz bir koku.
Zencefil seviyorsanız güzel bir parfüm
İlk spreyde saç spreyi gibi kokar sonra neredeyse erkeksi bir çiçek gibi kurur, birkaç saat sonra son derece güçlü sandal ağacı kalır. 10 saat sonra 3 kez yıkamaya çalışmama rağmen kolumda kaldı. Kalıcı odunsu kokuları seviyorsanız bu koku tam size göre
Bundan gerçekten hoşlanmak istedim ama yoğun sümbülteber bana Elizabeth Taylor White Diamond'ı hatırlattı. Bu daha kalıcı ve yayılımı iyi.
Püskürttüğünüzde zencefil ve sümbülteber kokusu alıyorsunuz. Kuruduğunda çok güzel ve temiz sabunlu tozlu bir koku kokuyorsunuz.Temiz sabunsu bir koku. Temiz, zarif ve zengin kokuyor.
Bol miktarda zencefil, portakal ve sümbülteber içeren geleneksel koku. Avon'un Skin So Soft parfümüne çok benzer kokuyor. Oldukça güçlü silajlı, bu yüzden fazla sıkarak kullanmanıza gerek yok. Erken sonbahar günleri için en iyisi.
Zencefil, turunç ve bergamotu başlangıçta aldım; bu notalar daha soğuk havalar için mükemmel bir canlandırıcı keskinlik sağlar. Birkaç saat sonra kremsi ama ekşi bir çiçek karışımına döner. Alt notalardaki sandal ağacı ve vanilya karışımını da çok beğendim. Hepsinden iyisi uzun ömürlü olması: Bugün sabah 6'dan biraz önce bir kaç sprey sıktım ve en az aksam 7'ye kadar kalıcılığı sürüyor. Keşke daha fazla koku böyle daha uzun süre dayanabilseydi. Daha sonra kendime bir şişe alacağım 😀
Bu tuhaf bir şekilde bana büyükannemin makyajının nasıl koktuğunu hatırlatıyor: saç spreyi, parfüm, krem ​​ve pudra karışımı (dedem sigara içtiği için biraz tütsü). Şık bir takım elbise içinde olgun bir kadını, kolundan sarkan bir çantayı, alçak topukluları ve uyumlu bir şapkayı veya iyi kıvırcık saçı hayal eden muhteşem bir koku olabilir. Bir saç spreyi kokusu patlamasıyla başlıyor, ardından en bariz vanilya ipucuyla sandal ağacı/tıraş sonrası kokusuna dönüşüyor. Bu, özellikle kadınsı olmadığı için erkeksi de denilebilir. Bu benim tarzım değil, bu yüzden benim için bir geçiş parfümü.
Bu oldukça ilginç bir parfüm. Twilly baharatlı, çiçeksi, odunsu bir koku. Unisex'e kolayca eğilebilen bu kokunun zarif bir doğası var. Erkekler buna uyumuyor. Performans da oldukça şaşırtıcı ve güçlü. Bu kokunun tek dezavantajı her tene uygun değil.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm