Kamkat

Kamkat

Yasemin

Yasemin

Nane

Nane

üst nota oranı
Üst Nota

% 35

orta nota oranı
Orta Nota

% 35

alt nota oranı
Alt Nota

% 30

87

18-50

2015

1121

kalıcılık

% 62

KALICILIK
farkedilirlik

% 70

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 17

İLKBAHAR
yaz

% 33

YAZ
sonbahar

% 50

SONBAHAR
kış

% 0

KIŞ
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE
captcha
İlk koklamada aşk.
Pahalı bir otel veya lüks bir spa resepsiyonu gibi koktuğunu söyleyenler... tamamen haklı
Bu koku bir aşinalık duygusu uyandırır. Güneş ışınlarının ıslak bitkilerin arasından geçtiği sisli bir sabah ormanda bir kulübede tost üzerine meyve reçeli ve yasemin çayı ile kahvaltı yaptığımı hayal ettiriyor.
Çok taze kokuyor.
Güzel ve sofistike kokuyor ama benim için biraz fazla narenciyeli.
Bu güzel, ama keşke daha fazla kamkat ve nane ve daha az kremsi beyaz çiçek olsaydı. Beğendiğin buysa, o zaman sana göre ama benim tarzım değil.
Limon otu gibi kokan sade yazlık gündelik. Koku hafif ama oldukça ılımlı bir şekilde yansıtıyor. Mükemmel unisex. Uzun ömür bir narenciye içerikli parfüm için fena değil. Benim tenim için beş veya altı saat sürüyor.
Güzel koku. Ellena ve Hermes'in Jardin serisi güzel, ilginç, çok kişisel hissettiriyor ve saldırgan değil. Ofiste giymeye değer bulduğum modelide bu.
Yasemin, nane ve narenciyenin çok hassas bir kombinasyonu. Serin, taze ve çok rahatlatıcı. Gösteriş yapmak istiyorsan bu parfüm sana göre değil.
Gizemli-içe dönük, sakin, doğayla barışık insanlar için bir koku.
Nane notaları ile narenciye ve yasemin notaları içeren hoş bir koku. Oldukça taze ve aromatiktir. Sadece serinlemek istediğiniz o sıcak günler için mükemmeldir.
Daha samimi bir yayılımı var ve tenimde yaklaşık 4 saat kaldı. Kadınsı tarafa daha fazla eğilmesine rağmen, unisex. Performans orta. Fiyatına göre daha iyi olabilirdi. 7/10. Harika kokuyor.
Bu garip bir şey. Yasemin, kamkat, nane, yeşil özsuyun keskin notalarıyla kadınsı tarafa doğru eğilir. Sürmekte olan narenciye ile acı ama çiçeksi bir nota savaşı var. Hepsi kokuyu farklı yönlere çekerler ancak bütün gün kalıcılıkları sürer ve yıkadığınızda bile koku adına bir şeyler kalır. Bu performansına rağmen ancak ağır değil. Oldukça hafiftir ve agresif davranmaz, sadece çok ısrarcıdır. Kendini teninize ve kıyafetlerinize sokan ve bırakmayan o kaliteli, Fransız, klasik güce sahiptir.
-Güzel, taze, kadınsı.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm