Kişniş

Kişniş

Karanfil

Karanfil

Iris

Iris

Kehribar

Kehribar

Neroli

Neroli

Gül

Gül

Bal

Bal

Vanilya

Vanilya

Sedir

Sedir

Badem ağacı

Badem ağacı

üst nota oranı
Üst Nota

% 55

orta nota oranı
Orta Nota

% 30

alt nota oranı
Alt Nota

% 15

77

18-45

1999

2048

kalıcılık

% 67

KALICILIK
farkedilirlik

% 62

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 67

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 33

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 0

İLKBAHAR
yaz

% 0

YAZ
sonbahar

% 33

SONBAHAR
kış

% 67

KIŞ
gündüz

% 67

GÜNDÜZ
gece

% 33

GECE
captcha
Bu iris saf aşktır. EDT reformülasyonuna sahibim ve bu gerçekten bir başyapıt. Lütfen bunun güçlü bir toz kokusu olmasını beklemeyin, yumuşak, narin, neredeyse nemli ve tene yakın duruyor, ancak ÇOK özel. Bende en çok yağmurlu sonbahar günlerinde işe yarıyor çünkü daha uzun sürdüğünü fark ettim. Bir diğer ipucum ise kullanmadan önce kokusuz bir vücut yağı uygulamak. Ömrünü uzatacaktır. Üzerinizde kokmadığını zannedebilirsinniz ama kokuya burnunuz alışıyor. Uygulamadan 6 saat sonra beklenmedik bir iltifat aldığım için şaşırmıştım. Ama bana kokmuyordu.
Ne güzel bir iris parfümü. Yeşil ama sıcak, tatlı ama taze - çok sıra dışı bir dengeleme eylemi ile olşuşturulmuş. Açılış anları tamamen sarhoş edici - çiçek yeşili, havuçsu bir iris patlaması. Sonra neroli ve badem - biri taze ve ışıltılı. İrisi seviyorsanız mutlaka denemelisiniz ve karakter olarak diğer klasik parfümlerden çok farklıdır. Nazik bir güneş tarafından ısıtılan bahar dünyasını düşündürecek mutlu bir iris.
-Bu zayıf, sulu bir çiçek kokusu. Biraz güzel ama sıradan değil. Bunu giyen 30'lu yaşlarında bir kütüphaneci hayal ediyorum. Uzun Ömür: Düşük. Ciltte yaklaşık 2 saat kalır. Projeksiyon: Yok. Soğuk günlerde narenciye kokuları ciltte daha çabuk kaybolur..bu yüzden olabilir. beğenmedim.
İris, badem kabuğu, neroli. Mükemmel bir çiçeksi koku. Çok pudralı değil. Temiz ama sıkıcı DEĞİL. Keşke EDT değil EDP olsaydı.
İlkbahar için iris bazlı iyi bir koku arıyordum ve buldum. İncelemelerden umut verici olduğu zaten görünüyordu. Kokuyu beğendim ve ama kalıcılığı daha iyi olabilirdi. Kalıcılığı hayal kırıklığı
Bu iris bazlı bir koku ama mükemmel bir şekilde unisex. Ünlü iris tabanlı Dior homme bundan daha feminen. Kokunun dior homme ile ilgisi yok, ruj veya makyaj çantası kokusu yok. Açılış taze kremalı gibi kokuyor ama o duygu kısa süre sonra anında ölüyor. Kehribar, badem, tozlu bir hava veya bal kokusu almıyorum. Tatlı bir koku değil. İris, neroli, sedir ve hafif bir vanilya dokunuşu alıyorum. Taze, rahatlatıcı, parlak, canlandırıcı bir koku. İlkbahar ve yaz için mükemmel. Koku bana sahildeki lüks otellerin spa katını hatırlatıyor. Bunu herkes her yaşta kullanabilir. Gündelik bir gün kokusudur. Ofis kullanımı, okul vb. için idealdir. Genelde evde dinlenmeye karar verdiğimde kullanırım. Kalıcılığı gayet iyi.
Bu parfümün sadeliği hakkında derinden büyüleyici bir şey var. Şehvetli ve bağımlılık yaratan bir temel için üst ve orta notalarda baharatlı irisin baş döndürücü, pudramsı notalarını sedir ile dengelenmiş.r (bal ve vanilya gibi şaşırtıcı tatlılarla dolu!). Bu incelemeyi yazarken bile, yaklaşık 7 saat sonra hala cildime yapışan temel notaları koklamak için burnumu koluma sokmadan duramıyorum. Hiris, çoğu iris parfümünün sahip olmadığını düşündüğüm şeylere sahip. Bazen daha iyi bazen daha kötü: ılımlı bir parfüm. Genel olarak harika
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm