Safran

Safran

Ayva

Ayva

Osmantuslar

Osmantuslar

Gül

Gül

Deri

Deri

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 57

orta nota oranı
Orta Nota

% 22

alt nota oranı
Alt Nota

% 21

82

18-55

2016

1307

kalıcılık

% 65

KALICILIK
farkedilirlik

% 76

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 33

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 67

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 50

İLKBAHAR
yaz

% 17

YAZ
sonbahar

% 17

SONBAHAR
kış

% 17

KIŞ
gündüz

% 33

GÜNDÜZ
gece

% 67

GECE
captcha
üstte narenciye, safran ve osmantus ipuçlarıyla çok yumuşak ve pudramsı. Ardından yumuşak kapanan bir deri.
En iyi deriden yapılmış özel yapım bir eyerin üzerinde yüce, ağırbaşlı ve muhteşem bir gül.
Para gibi kokuyor.
Beğendim ;)
Sanki bir parça süet sermişsin gibi kokuyor... içine biraz ayva, biraz Türk gülü yaprağı ve osmantuslar. İçine bir tutam safran serp. Oturmasına izin verin, sonra deriyi koklayın. İşte bu parfüm. Aynı zamanda biraz taze ve hayvansal.
deri ve gül uyumu
Şişe güzel. Galop zarif bir gül derisidir, sentetik ve doğrusaldır ancak yine de hoştur. Hermes, heyecanlanacak bir parfüm bulamadığım geleneksel evlerden biri. Minimalist, sentetik tarzları tercihlerimin tam tersi.
Bu parfümü seviyorum. Derisi bende çok belirgin değil. Tatlı ayva gelmeden önce yusu ile açılıyor. Notalara baksanıza yahu ayva ve yuzu :D yanına deri.. Enteresan ötesi. Bir süre sonra safran ve gül baş aktör oluyor. Sabunsu güçlü bir gül değil, yumuşak ve zar zor orada olan bir gül. Bu noktadan itibaren oldukça doğrusal ve sadece güzel. Bu, gündüz işe giderken kullandığım bir koku. Üçüncü testten sonra dolu bir şişe aldım. Pahalı ama sadece sahip olmak zorundaydım. Seviyorum çünkü
Hermes benim favori evim. Parfümleri kaliteli, doğal kokulu ve şeffaftır. Yüksek kaliteli kokulara sahip. Gallop bir istisna değil ve bence buda çok iyi. Muhteşem bir kadınsı meyveli tatlı deri kokusu. Kokuyu giydiğimde kendimi çok zarif ve uyumlu hissediyorum. Eski para gibi kokuyor. Gallop'un sabunlu, pudramsı bir süet hissi var, tek kelimeyle çarpıcı. Bununla birçok iltifat aldım. Fazla bir şeye ihtiyacınız yok, son derece konsantre saf parfüm, ayrıca fantastik kokuyor.
Belirli çevreler arasında sürekli gelişen tasarımcı ve niş tartışması beni şaşırtmaya devam ediyor: neden bu ayrım bu kadar çok vurgulanıyor ve neden ikisi arasında sağlam bir tanımlama için bu kadar çok girişim var?
Kokunun çok yüzyıllık tarihinde, o zamanın çoğunda bu saçmalıkların hiçbiri yoktu. Hermes, yetenekli burunlar, kaliteli malzemeler için bütçeleri var ve itibarını korumak için açıkça çaba harcayan bir tasarımcı evi. Parfüme gelirsek güvenilir bir şekilde unisex ve tarzını gizleyen bir çok yönlülüğe sahip. Her mevsimin Galop kullanımı için bir nedeni vardır. Ve performansa takılanlar için: kendinize bir iyilik yapın ve endişelenmeyi bırakın. Birkaç saat boyunca şehvetli bir koku selamlaması gelir. Harika bir parfüm.
Neredeyse ulaşılmaz lükse açılan bir pencere.
Galop'u tanımlamak gerçekten zor. Lezzetli, sulu meyveli bir çiçek olarak başlıyor ancak her şeyin temelini oluşturan bu pürüzsüz deri bileşeni var. Gerçekten pahalı, rafine bir deri. Süper bir deri. Kurudukça meyvemsilik kaybolur ve gül daha baskın hale gelir. Süet eldivenli, taze toplanmış bir gül tutan bir kadının narin elini hayal edin ve Galop budur.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm