En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ

Hermes Galop d Hermes Bayan Parfüm

Galop d`Hermes modeli, kadınlar için oryantal bir koku. Bu yeni bir koku. Galop d'Hermes 2016 yılında piyasaya sürüldü. Bu kokunun arkasındaki burun Christine Nagel. Parfüm özellikleri bakımından gül ve deri içermektedir.

Üst Nota
Safran

Safran

Ayva

Ayva

Osmantuslar

Osmantuslar

Orta Nota
Gül

Gül

Deri

Deri

Alt Nota
Misk

Misk

Hermes Galop d Hermes Bayan Parfüm Kalıcı mı?

Hermes Galop d Hermes Bayan Parfüm kalıcılık konusunda toplam 12 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 65 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 76 puan almıştır.
KALICILIK
KALICILIK
65%
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
76%
12 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
BEĞENDİ
BEĞENDİ
33%
BEĞENMEDİ
BEĞENMEDİ
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
GÜNDÜZ
GÜNDÜZ
33%
GECE
GECE
67%
6 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
57%
Orta Nota
22%
Alt Nota
21%
Hangi Mevsime Uygun?
İLKBAHAR
İLKBAHAR
50%
YAZ
YAZ
17%
SONBAHAR
SONBAHAR
17%
KIŞ
KIŞ
17%
6 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-55 Yaşlar için uygun
2016 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 82
1619 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Hermes Galop d Hermes Bayan Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
6 Adet Oy Kullanılarak
47 Puan Aldı

Hermes Galop d Hermes Bayan Parfüm Yorumları

üstte narenciye, safran ve osmantus ipuçlarıyla çok yumuşak ve pudramsı. Ardından yumuşak kapanan bir deri.
En iyi deriden yapılmış özel yapım bir eyerin üzerinde yüce, ağırbaşlı ve muhteşem bir gül.
Para gibi kokuyor.
Beğendim ;)
Sanki bir parça süet sermişsin gibi kokuyor... içine biraz ayva, biraz Türk gülü yaprağı ve osmantuslar. İçine bir tutam safran serp. Oturmasına izin verin, sonra deriyi koklayın. İşte bu parfüm. Aynı zamanda biraz taze ve hayvansal.
deri ve gül uyumu
Şişe güzel. Galop zarif bir gül derisidir, sentetik ve doğrusaldır ancak yine de hoştur. Hermes, heyecanlanacak bir parfüm bulamadığım geleneksel evlerden biri. Minimalist, sentetik tarzları tercihlerimin tam tersi.
Bu parfümü seviyorum. Derisi bende çok belirgin değil. Tatlı ayva gelmeden önce yusu ile açılıyor. Notalara baksanıza yahu ayva ve yuzu :D yanına deri.. Enteresan ötesi. Bir süre sonra safran ve gül baş aktör oluyor. Sabunsu güçlü bir gül değil, yumuşak ve zar zor orada olan bir gül. Bu noktadan itibaren oldukça doğrusal ve sadece güzel. Bu, gündüz işe giderken kullandığım bir koku. Üçüncü testten sonra dolu bir şişe aldım. Pahalı ama sadece sahip olmak zorundaydım. Seviyorum çünkü
Hermes benim favori evim. Parfümleri kaliteli, doğal kokulu ve şeffaftır. Yüksek kaliteli kokulara sahip. Gallop bir istisna değil ve bence buda çok iyi. Muhteşem bir kadınsı meyveli tatlı deri kokusu. Kokuyu giydiğimde kendimi çok zarif ve uyumlu hissediyorum. Eski para gibi kokuyor. Gallop'un sabunlu, pudramsı bir süet hissi var, tek kelimeyle çarpıcı. Bununla birçok iltifat aldım. Fazla bir şeye ihtiyacınız yok, son derece konsantre saf parfüm, ayrıca fantastik kokuyor.
Belirli çevreler arasında sürekli gelişen tasarımcı ve niş tartışması beni şaşırtmaya devam ediyor: neden bu ayrım bu kadar çok vurgulanıyor ve neden ikisi arasında sağlam bir tanımlama için bu kadar çok girişim var?
Kokunun çok yüzyıllık tarihinde, o zamanın çoğunda bu saçmalıkların hiçbiri yoktu. Hermes, yetenekli burunlar, kaliteli malzemeler için bütçeleri var ve itibarını korumak için açıkça çaba harcayan bir tasarımcı evi. Parfüme gelirsek güvenilir bir şekilde unisex ve tarzını gizleyen bir çok yönlülüğe sahip. Her mevsimin Galop kullanımı için bir nedeni vardır. Ve performansa takılanlar için: kendinize bir iyilik yapın ve endişelenmeyi bırakın. Birkaç saat boyunca şehvetli bir koku selamlaması gelir. Harika bir parfüm.
Neredeyse ulaşılmaz lükse açılan bir pencere.
Galop'u tanımlamak gerçekten zor. Lezzetli, sulu meyveli bir çiçek olarak başlıyor ancak her şeyin temelini oluşturan bu pürüzsüz deri bileşeni var. Gerçekten pahalı, rafine bir deri. Süper bir deri. Kurudukça meyvemsilik kaybolur ve gül daha baskın hale gelir. Süet eldivenli, taze toplanmış bir gül tutan bir kadının narin elini hayal edin ve Galop budur.
KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER